Kalibracja - zgodna z ISO 17025 - Profesjonalne mierniki pola elektromagnetycznego WAVECONTROL.pl

Szukaj
Go to content

Main menu:

Kalibracja - zgodna z ISO 17025

W celu uzyskania pomocy SERWISOWEJ dotyczącej posiadanych urządzeń, ich uaktualnienia, lub przeprowadzenia okresowej KALIBRACJI, oraz informacji na temat urządzeń i systemów opublikowanych na naszych stronach, lub na temat innych (niepublikowanych) rozwiązań prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. W przypadku potrzeby uzyskania pomocy dotyczącej konfiguracji, użytkowania, rozszerzenia funkcjonalności, lub uaktualnień posiadanych urządzeń prosimy o kontakt e-mailowy (z wykorzystaniem załączonego formularza).

UWAGA: niektóre laboratoria dokonują wyłącznie oceny (wzorcowania) bez wprowadzania regulacji przyrządu gdy jest to potrzebne. Prosimy o ustalenie z naszym Działem Serwisu terminu wysyłki przyrządów i wykonania kalibracji.
Kalibracje Wavecontrol

2500 to magiczna liczba akredytowanych kalibracji przeprowadzonych do tej pory przez LabCal, laboratorium kalibracyjne Wavecontrol. Zapewnienie dobrej obsługi jest dla nas szczególnie ważne. LabCal Wavecontrol jest znany z następujących cech:

Prędkość: krótkie czasy dostawy
Jakość: akredytowane kalibracje
Koszt: konkurencyjne ceny

LabCal Wavecontrol specjalizuje się w kalibracji sond elektrycznych elektrycznych (E) i magnetycznych (H) od 3 Hz do 40 GHz. Wavecontrol dostarcza wszystkie sondy polowe z akredytowaną kalibracją ENAC-ILAC ISO 17025 bez dodatkowych kosztów. LabCal Wavecontrol jest również dostępny do kalibracji sond polowych od innych producentów.

KALIBRACJA KLUCZOWYCH PARAMETRÓW

- Liniowość -

- Pasmo przenoszenia -

- Izotropia -

- Wrażliwość -

- Zakres częstotliwości -

- Zakres pomiaru -

- Zakres dynamiczny -

- Itp. -
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Back to content | Back to main menu